Hakkımızda

Merhabalar ben Burcu,

Hepiniz hep merak ettiniz, mesajlar gönderdiniz nasıl başladı Butik Gardrop macerası diye, 2013 yılında bir akşam yıllardır yöneticilik yaptığım kurumsal hayattan yorulup ertesi gün işimden istifa etmemle başladı bu güzel serüven, ne yapacağım konusunda en ufak bir fikrim ve hazırlığım yoktu o vakit.

İnsanlarla iletişimi, onlarla birebir sohbeti, kıyafetleri, kendime ve arkadaşlarıma kombinler yapmayı o kadar çok seviyordum ki ne yapmalıyım derken şans işte sağolsun yaver gitti ve bu güzel yolculuğu başlattı.

Yıllar geçti mağazalarımız, sosyal medya derken koskocaman bir aile olduk sizlerle, tırnaklarımızla kazıyıp, bu güzel günlere gelip, takdirlerinizi kazandıkça daha bir yüreklendik.

Kalpleri misler gibi kocaman bir ekibimiz var ekranlarda görmediğiniz sırtımızı birbirimize yasladık sapasağlam yürüyoruz, şimdi biliyoruz ki bu güzel ülkemizin her bir yerinden yürekleri çiçek binlerce takipçimiz var, günler geçtikçe ailemiz koskocaman oluyor.

Ne diyeyim ki ne mutlu bizlere, bizim mucizemiz bu serüvende bizlerle olduğunuz için sağ olun, var olun.

 
 

Güvenli Alışverişin Adresi

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. Butik Gardrop’dan alışveriş yaparken kredi kartı, havale/eft ve kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR